TOYO PUMPS EUROPE

Шламові насоси TOYO серії DPFS

Занурювальні шламові насоси TOYO серії DPFS, високий напір, з мішалкою (агітатором), призначені для відкачки важкого шламу
TOYO PUMPS (Японія)
TOYO PUMPS EUROPE S.A.
Андрій Дрозд
Підтримка клієнтів

TOYO DPFS

Особливості конструкції та переваги занурювальних насосів TOYO серії DPFS
Занурювальні шламові насоси TOYO серії DPFS – це серія занурювальних шламових насосів з мішалкою (агітатором), котрі були спроектовані для відкачки важкого шламу високої концентрації на високий манометричний напір.

Відцентрові насоси TOYO серії DPFS укомплектовані імпеллером закритого типу (робочим колесом), та унікальним агітатором. Агітатор (мішалка) призначений для підйому осаду з донної поверхні та формуванню висококонцентрованої пульпи. Дана технологія дозволяю насосу відкачувати пульпу високої концентрації у постійному режимі.

Надійна конструкція, ретельний відбір матеріалів і компонентів, дозволили виробникові спроектувати та виготовити занурювальний насос відмінної якості та стійкості до впливу абразивних матеріалів. Це забезпечую тривалий термін експлуатації та економічну експлуатацію. Імпеллер (робоче колесо), бронедиск (захисна пластина), корпус насоса та агітатор виготовлені з чавуну з високим вмістом хрому (від 24 до 28 %).

Короткий вал великого діаметру встановлений на надійну підшипникову групу та має подвійне механічне ущільнення, що експлуатується в масляній ванні для забезпечення надійності при роботі в важких умовах експлуатації.

Насоси серії DPFS не вибагливі до сервісного обслуговування, мають просту конструкцію з мінімальною кількістю деталей. Відцентрові насоси серії DPFS мають два бронедиски, один з котрих з можливістю регулювання, що дозволяє оптимізувати гідравлічний потік і постійно підтримувати високі показники щодо напору та продуктивності.

Електромотор класу F, охолоджується за допомогою рідини в котру занурений насос.

Занурювальні насоси серії DPFS можуть бути укомплектовані термальним захистом та датчиком вологи, насоси серії DPFS доступні для замовлення в різноманітному виконанні, в тому числі з нержавіючої сталі для відкачки кислотних суспензій в хімічній промисловості.
TOYO DPFS
Умови експлуатації та обмеження
Занурювальні шламові насоси TOYO серії DPFS здатні виконувати роботу в наступних умовах:
  • Відкачка шламу з концентрацією абразиву до 60 % за вагою;
  • Розмір часток до 35 мм;
  • Температура рідини до 60 С;
  • Рівень pH рідини від 4 до 14;
  • Максимальна глибина занурення складає 30 м;
  • Доступні спеціальні версії насосів для відкачки рідини з температурою до 80 C та для занурення на глибину до 120 м;
Інші серії занурювальних насосів
Ознайомтесь з іншими серіями занурювальних насосів
Pump Father
Бот для підбору насосів
Спробуй та отримай знижку