TOYO PUMPS EUROPE

Шламові насоси TOYO серії DV

Шламові насоси TOYO серії DV, вертикального монтажу, для відкачки важкого шламу та пульпи
TOYO PUMPS (Японія)
TOYO PUMPS EUROPE S.A.
Андрій Дрозд
Підтримка клієнтів

TOYO DV

Особливості конструкції та переваги шламових насосів TOYO серії DP
Шламові насоси TOYO серії DV – це серія вертикальних шламових насосів, що була спроектована для відкачки важкого шламу та пульпи.

Це відцентрові насоси з напіввідкритим або закритим типом імпеллера (робочого колеса), що приводяться в дію електромотором з потужним обертаючим моментом. Насоси даної серії спроектовані для роботи з унікальним агітатором (мішалкою) що підіймає осад з донної поверхні та створюють пульпу високої концентрації в зоні всмоктування насоса, що дозволяє відкачувати пульпу високої концентрації в постійному режимі.

Надійна конструкція, ретельний відбір матеріалів і компонентів, дозволили виробникові спроектувати та виготовити занурювальний насос відмінної якості та стійкості до впливу абразивних матеріалів. Це забезпечую тривалий термін експлуатації та економічну експлуатацію. Імпеллер (робоче колесо), бронедиск (захисна пластина), корпус насоса та агітатор виготовлені з чавуну з високим вмістом хрому (від 24 до 28 %).

Короткий вал великого діаметру встановлений на надійну підшипникову групу та має подвійне механічне ущільнення, що експлуатується в масляній ванні для забезпечення надійності при роботі в важких умовах експлуатації.

Насоси серії DV не вибагливі до сервісного обслуговування, мають просту конструкцію з мінімальною кількістю деталей. Відцентрові насоси серії DP мають два бронедиски, один з котрих з можливістю регулювання, що дозволяє оптимізувати гідравлічний потік і постійно підтримувати високі показники щодо напору та продуктивності.

Електричний двигун змонтований на поверхні, на колоні, та з’єднаний з робочою частиною насоса через муфту. Корпус насосів серії DV надійно закріплений на монтажній плиті.

Шламові насоси серії DV мають електромотор з повітряним охолодженням, насоси серії DV доступні для замовлення в різноманітному виконанні, в тому числі з нержавіючої сталі для відкачки кислотних суспензій в хімічній промисловості.
TOYO DV
Умови експлуатації та обмеження
Занурювальні шламові насоси TOYO серії DV здатні виконувати роботу в наступних умовах:
  • Відкачка шламу з концентрацією абразиву до 60 % за вагою;
  • Розмір часток до 120 мм;
  • Температура рідини до 60 С;
  • Рівень pH рідини від 4 до 9,5;
Більше
Інші серії занурювальних насосів
Ознайомтесь з іншими серіями занурювальних насосів
Pump Father
Бот для підбору насосів
Спробуй та отримай знижку