TOYO PUMPS EUROPE

Шламові насоси TOYO серії VH, насоси амфібії

Занурювальні шламові насоси TOYO серії VH, типу амфібія, що можуть працювати як в зануреному положенні так і без безпосереднього занурення в рідину
TOYO PUMPS (Японія)
TOYO PUMPS EUROPE S.A.
Андрій Дрозд
Підтримка клієнтів

TOYO VH

Особливості конструкції та переваги занурювальних насосів TOYO серії VH
Насоси амфібії TOYO серії VH – це серія занурювальних насосів типу амфібія, що були спеціально розроблені для відкачки важкого шламу з великим вмістом абразивних включень. Насоси даної серії можуть працювати змонтовані на поверхні та з безпосереднім зануренням в робочу рідину.

Це відцентрові насоси з напіввідкритим типом робочого колеса, особливістю конструкції є наявність агітатора (мішалки) особливої конструкції. Агітатор призначений для підйому донних пульпи з донної поверхні та створенню шламу високої концентрації в зоні всмоктування насоса, що дозволяє стабільно відкачувати пульпу з високою концентрацією абразивних включень. 

Надійна конструкція, ретельній підбір матеріалів там компонентів насосів, дозволили створити насоси з ідеальними параметрами стійкості до абразивного впливу, що гарантує тривалий термін експлуатації та економічну доцільність застосування.
Імпеллер (робоче колесо), бронедиск, та агітатор виготовлені з чавуну з високим вмістом хрому (від 24 до 28 %).

Насоси укомплектовані коротким посиленим валом, який встановлений на кульові підшипники високої якості та має подвійне механічне ущільнення в масляній ванні, що гарантує герметичність та надійність навіть у важких умовах експлуатації.
Насос приводиться в дію напряму від електродвигуна класу F, котрий охолоджуються від води або повітря.

Моделі від VH2 до VH10 мають дин бронедиск з можливістю регулювання, там моделі від VH15 до VH40 мають 2 бронедиски з можливістю регулювання. Що в свою чергу полегшує сервісне обслуговування та дає можливість регулювання зазорів між імпеллером та бронедиском або бронедисками з метою поліпшення характеристик насосного агрегату під час тривалою експлуатації та механічному зносі імпеллера або бронедисків.

Насоси серії VH можуть експлуатуватися як в вертикальному так і в горизонтальному положенні (комплект для монтажу доступний при замовленні товару).
Моделі горизонтального монтажу поставляються зафіксовані на рамі, у комплекті з вхідним патрубком, укомплектовані агітатором або без нього.

Насоси даної серії доступні для замовлення з різними матеріалами корпусу, та доступні спеціальні версії для експлуатації з рідинами високої температури.
TOYO VH
Умови експлуатації та обмеження
Занурювальні шламові насоси TOYO серії VH здатні виконувати роботу в наступних умовах:
  • Відкачка шламу з концентрацією абразиву до 60 % за вагою;
  • Розмір часток до 80 мм;
  • Температура рідини до 60 С;
  • Рівень pH рідини від 4 до 9,5;
  • Максимальна глибина занурення складає 30 м;
  • Доступні спеціальні версії насосів для відкачки рідини з температурою до 80 C
Більше
Інші серії занурювальних насосів
Ознайомтесь з іншими серіями занурювальних насосів
Pump Father
Бот для підбору насосів
Спробуй та отримай знижку