TOYO PUMPS EUROPE

Шламові насоси TOYO серії DPH

Занурювальні шламові насоси TOYO серії DPH з гідравлічним приводом, для відкачки важкого шламу, видобутку піску, днопоглиблення
TOYO PUMPS (Японія)
TOYO PUMPS EUROPE S.A.
Андрій Дрозд
Підтримка клієнтів

TOYO DPH

Особливості конструкції та переваги занурювальних насосів TOYO серії DPH
Занурювальні шламові насоси TOYO серії DPH – це серія занурювальних шламових насосів з мішалкою (агітатором), з гідравлічним приводом. Насоси TOYO серії DPH створені на базі шламових насосів TOYO серії DP, але на відміну від них, приводяться в дію за допомогою гідравліки.

Насоси даної серії є ідеальним вибором для промислових підприємств, земснарядів та міні земснарядів, видобутку піску та відкачки важкою пульпи в технологічних операціях в промисловості.

Шламові насоси TOYO серії DPH укомплектовані імпеллером закритого типу (робочим колесом), та унікальним агітатором. Агітатор (мішалка) призначений для підйому осаду з донної поверхні та формуванню висококонцентрованої пульпи. Дана технологія дозволяю насосу відкачувати пульпу високої концентрації у постійному режимі.

Надійна конструкція, ретельний відбір матеріалів і компонентів, дозволили виробникові спроектувати та виготовити занурювальний насос відмінної якості та стійкості до впливу абразивних матеріалів. Це забезпечую тривалий термін експлуатації та економічну експлуатацію. Імпеллер (робоче колесо), бронедиск (захисна пластина), корпус насоса та агітатор виготовлені з чавуну з високим вмістом хрому (від 24 до 28 %).

Короткий вал великого діаметру встановлений на надійну підшипникову групу та має подвійне механічне ущільнення, що експлуатується в масляній ванні для забезпечення надійності при роботі в важких умовах експлуатації.

Насоси серії DPH не вибагливі до сервісного обслуговування, мають просту конструкцію з мінімальною кількістю деталей. Відцентрові насоси серії DPH мають два бронедиски, один з котрих з можливістю регулювання, що дозволяє оптимізувати гідравлічний потік і постійно підтримувати високі показники щодо напору та продуктивності.

Потужний гідравлічний мотор забезпечую надійну роботу та високу продуктивність:
-         Можливість регулювання швидкості обертання за рахунок збільшення або зменшення потоку гідравлічної рідини;
-         Концентрація вмісту пульпи до 70 %, зі щільністю рідини до 1,4 кг/дм3;
TOYO DPH
Умови експлуатації та обмеження
Занурювальні шламові насоси TOYO серії DPH здатні виконувати роботу в наступних умовах:
  • Відкачка шламу з концентрацією абразиву до 70 % за вагою;
  • Розмір часток до 120 мм;
  • Температура рідини до 60 С;
  • Рівень pH рідини від 4 до 9,5;
  • Доступні спеціальні версії насосів для відкачки рідини з температурою до 80 C та для занурення на глибину до 120 м;
Більше
Інші серії занурювальних насосів
Ознайомтесь з іншими серіями занурювальних насосів
Pump Father
Бот для підбору насосів
Спробуй та отримай знижку