TOYO PUMPS EUROPE

Шламові насоси TOYO серії DPE

Занурювальні шламові насоси TOYO серії DPE, для відкачки важкого шламу з агітатором та фіксованим кріпленням
TOYO PUMPS (Японія)
TOYO PUMPS EUROPE S.A.
Андрій Дрозд
Підтримка клієнтів

TOYO DPE

Особливості конструкції та переваги занурювальних насосів TOYO серії DPE
Занурювальні шламові насоси TOYO серії DPE – це серія занурювальних шламових насосів з мішалкою (агітатором), котрі були спроектовані для відкачки важкого шламу високої концентрації.
Насоси даної серії є ідеальним вибором для промислових підприємств, ливневої каналізації та інших промислових застосувань.

Відцентрові насоси TOYO серії DPE укомплектовані імпеллером напіввідкритого типу (робочим колесом), та унікальним агітатором. Агітатор (мішалка) призначений для підйому осаду з донної поверхні та формуванню висококонцентрованої пульпи. Дана технологія дозволяю насосу відкачувати пульпу високої концентрації у постійному режимі.

Надійна конструкція, ретельний відбір матеріалів і компонентів, дозволили виробникові спроектувати та виготовити занурювальний насос відмінної якості та стійкості до впливу абразивних матеріалів. Це забезпечую тривалий термін експлуатації та економічну експлуатацію. Імпеллер (робоче колесо), бронедиск (захисна пластина), корпус насоса та агітатор виготовлені з чавуну з високим вмістом хрому (від 24 до 28 %).

Короткий вал великого діаметру встановлений на надійну підшипникову групу та має подвійне механічне ущільнення, що експлуатується в масляній ванні для забезпечення надійності при роботі в важких умовах експлуатації.

Насоси серії DP не вибагливі до сервісного обслуговування, мають просту конструкцію з мінімальною кількістю деталей. Відцентрові насоси серії DP мають два бронедиски, один з котрих з можливістю регулювання, що дозволяє оптимізувати гідравлічний потік і постійно підтримувати високі показники щодо напору та продуктивності.
Моделі, потужністю від 2,2 до 55,00 кВт доступні з подвійним механічним ущільненням.

Електромотор класу F, охолоджується за допомогою рідини в котру занурений насос.

Занурювальні насоси серії DPE можуть бути укомплектовані термальним захистом та датчиком вологи, насоси серії DPE доступні для замовлення в різноманітному виконанні, в тому числі з нержавіючої сталі для відкачки кислотних суспензій в хімічній промисловості.
TOYO DPE
Умови експлуатації та обмеження
Занурювальні шламові насоси TOYO серії DPE здатні виконувати роботу в наступних умовах:
  • Відкачка шламу з концентрацією абразиву до 60 % за вагою;
  • Розмір часток до 40 мм;
  • Температура рідини до 60 С;
  • Рівень pH рідини від 4 до 9,5;
  • Максимальна глибина занурення складає 30 м;
  • Доступні спеціальні версії насосів для відкачки рідини з температурою до 80 C та для занурення на глибину до 120 м;
Більше
Інші серії занурювальних насосів
Ознайомтесь з іншими серіями занурювальних насосів
Pump Father
Бот для підбору насосів
Спробуй та отримай знижку