TOYO PUMPS EUROPE

Міксери для пульпи на базі шламових насосів TOYO серії VHA

Міксери для пульпи та шламу на базі занурювальних шламових насосів амфібій серії VH
TOYO PUMPS (Японія)
TOYO PUMPS EUROPE S.A.
Андрій Дрозд
Підтримка клієнтів

TOYO VHA

Особливості конструкції міксерів TOYO серії VHA створених на базі шламових насосів TOYO серії VH
Міксери TOYO серії VHA та/або занурювальні шламові насоси TOYO серії VHA з 3-ма напірними патрубками – це спеціально створені насоси – міксери, котрі створені на базі занурювальних насосів TOYO серії VH для застосування в промисловості у якості міксерів для пульпи, шламу, бурового розчину та інших промислових задач, коли необхідно перемістити або перемішати пульпу з високою концентрацією абразивних включень.

Це відцентрові насоси з напіввідкритим типом робочого колеса, особливістю конструкції є наявність агітатора (мішалки) особливої конструкції. Агітатор призначений для підйому донних пульпи з донної поверхні та створенню шламу високої концентрації в зоні всмоктування насоса, що дозволяє стабільно відкачувати пульпу з високою концентрацією абразивних включень. 

Надійна конструкція, ретельній підбір матеріалів там компонентів насосів, дозволили створити насоси з ідеальними параметрами стійкості до абразивного впливу, що гарантує тривалий термін експлуатації та економічну доцільність застосування.
Імпеллер (робоче колесо), бронедиск, та агітатор виготовлені з чавуну з високим вмістом хрому (від 24 до 28 %).

Насоси укомплектовані коротким посиленим валом, який встановлений на кульові підшипники високої якості та має подвійне механічне ущільнення в масляній ванні, що гарантує герметичність та надійність навіть у важких умовах експлуатації.
Насос приводиться в дію напряму від електродвигуна класу F, котрий охолоджуються від води або повітря.

Моделі від VH2 до VH10 мають дин бронедиск з можливістю регулювання, там моделі від VH15 до VH40 мають 2 бронедиски з можливістю регулювання. Що в свою чергу полегшує сервісне обслуговування та дає можливість регулювання зазорів між імпеллером та бронедиском або бронедисками з метою поліпшення характеристик насосного агрегату під час тривалою експлуатації та механічному зносі імпеллера або бронедисків.

Насоси серії VH можуть експлуатуватися як в вертикальному так і в горизонтальному положенні (комплект для монтажу доступний при замовленні товару).
Моделі горизонтального монтажу поставляються зафіксовані на рамі, у комплекті з вхідним патрубком, укомплектовані агітатором або без нього.

Насоси даної серії доступні для замовлення з різними матеріалами корпусу, та доступні спеціальні версії для експлуатації з рідинами високої температури.
TOYO VHA
Умови експлуатації та обмеження
Занурювальні шламові насоси TOYO серії VHA здатні виконувати роботу в наступних умовах:
  • Відкачка шламу з концентрацією абразиву до 60 % за вагою;
  • Розмір часток до 80 мм;
  • Температура рідини до 60 С;
  • Рівень pH рідини від 4 до 9,5;
  • Максимальна глибина занурення складає 30 м;
  • Доступні спеціальні версії насосів для відкачки рідини з температурою до 80 C
Більше
Інші серії занурювальних насосів
Ознайомтесь з іншими серіями занурювальних насосів
Pump Father
Бот для підбору насосів
Спробуй та отримай знижку